در محصولات چینی زرین تفاوت درجه عالی و درجه یک چیست؟

برای شناخت کیفیت و دوام چینی زرین بخوانیم

در محصولات چینی زرین تفاوت درجه عالی و درجه یک چیست؟

اگر قصد داشته باشید تا یک سرویس چینی برای خانه خود خریداری کنید، محصولات چینی زرین ایران یکی از گزینه‌هایی است که حتماً توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. سرویس‌های چینی مختلفی توسط این شرکت ایرانی تولید و به بازار ارائه می‌شود که رضایت طیف وسیعی از مشتریان را تأمین می‌کند.

نکات مهم در انتخاب سرویس‌های چینی زرین ایران

نکات بسیاری وجود دارند که توجه به آنها شما را کمک خواهد کرد که انتخاب شما از بین تعداد زیاد محصولات راحت‌تر انجام شده و همچنین در آینده نیز از خرید خود راضی باشید. اولین نکته تعداد ظروف موردنیاز شما است. هر خانه تعداد افراد ثابت و اصولاً تعداد مهمان‌های مشخصی در هر مهمانی دارد.

در نتیجه شما با کمی توجه می‌توانید به‌راحتی تعداد نفری که در هر وعده از ظروف چینی در منزل شما استفاده خواهند کرد را می‌توانید برآورد کنید. به یاد داشته باشید که همیشه نیازی نیست تا بزرگ‌ترین و شلوغ‌ترین سرویس چینی را خرید کنید، سعی کنید سرویسی را انتخاب کنید که برآورد شما را پوشش بدهد.

از دیگر نکاتی که باید در هنگام انتخاب سرویس‌های چینی زرین ایران به آن توجه کنید، طرح و نقش آنها است. به یاد داشته باشید که یک سرویس چینی خوب، سال‌ها با زندگی شما همراه خواهد بود. در نتیجه سعی کنید تا انتخاب هوشمندانه‌ای داشته باشید تا طرحی و نقشی را انتخاب کنید که همیشه برای شما زیبایی داشته باشد. بهتر است برای رسیدن به این هدف، طرح‌ها و نقش‌های متفاوت سرویس‌های چینی زرین ایران

را ببینید و آنها را با هم مقایسه کنید. در نهایت بدون عجله و بادقت طرح موردپسند خودتان را انتخاب کنید.

خوشبختانه اگر از سرویس‌های چینی زرین ایران انتخاب کنید، نگرانی در رابطه‌ با وزن زیاد و یا وزن کمتر از استاندارد این محصولات ندارید. همچنین می‌توانید با خیال راحت به کیفیت محصولات این شرکت اعتماد کنید. چینی زرین ایران از مواد اولیه با کیفیتی در تولیدات خود استفاده می‌کند. چینی مورداستفاده در این ظروف از سخت‌ترین، سفیدترین و همچنین شفاف‌ترین مواد چینی موجود در دنیا است. با گسترش استفاده از ماشین ظرف‌شویی، این موضوع اهمیت بیشتری پیدا کرد که نقش‌های روی ظروف با مواد شوینده قوی استفاده برای شست‌وشو در ماشین ظرف‌شویی کم‌رنگ نشود. در هنگام خرید سرویس چینی به این نکته توجه داشته باشید، البته سرویس‌های چینی زرین ایران باتوجه‌به این نکته محصولات خود را به نحوی تولید می‌کنند که شما نگرانی خاصی در این زمینه نیز نداشته باشید.

تفاوت درجه عالی و درجه یک در دسته‌بندی سرویس‌های چینی زرین ایران

محصولات درجه یک سرویس‌های چینی زرین ایران: اگر قصد خرید از محصولات شرکت چینی زرین را داشته باشید، احتمال زیاد با محصولاتی مواجه خواهید شد که در دو رده‌بندی درجه عالی و درجه یک به فروش می‌رسند. بسیاری از افراد دلیل این دسته‌بندی را به‌درستی ندانسته و ممکن است دچار سردرگمی شوند. در ادامه به توضیح این دسته‌بندی خواهیم پرداخت.

کیفیت مواد اولیه استفاده شده در محصولات درجه عالی و درجه یک

محصولاتی که توسط شرکت چینی زرین با درجه عالی و یا درجه یک به بازار عرضه می‌شوند، تفاوتی از نظر مواد اولیه استفاده شده در آنها ندارند. همچنین روش تولید و یا مراحل آماده‌سازی این سرویس‌ها نیز با یکدیگر تفاوتی ندارد. در نتیجه شما می‌توانید همان کیفیتی که در محصولات درجه عالی به دست می‌آورید را در محصولات با درجه‌بندی درجه یک نیز کسب کنید.

تفاوت در طرح‌ها و نقش‌های محصولات درجه عالی و درجه یک

اگر دنبال یک طرح خاص از محصولات چینی زرین باشید، می‌توانید هر دو درجه کیفی درجه یک و درجه عالی را پیدا کنید. هرچند ممکن است که یک سرویس با طرح و نقش خاص در یک درجه کیفی کمتر در بازار وجود داشته باشد. اما با کمی جستجو می‌توانید محصول موردنظر خود را پیدا کنید.

تفاوت در وزن و ظرافت محصولات درجه عالی و درجه یک

 در این موارد نیز جای نگرانی وجود دارد، همان‌طور که گفته شد، تفاوتی در مواد اولیه یا روش ساخت محصولات چینی زرین ایران با درجه عالی و یا درجه یک وجود ندارد. در نتیجه وزن و همچنین ظرافت سرویس‌هایی که در دو درجه وجود دارد، با یکدیگر تفاوتی نخواهد داشت.

تفاوت اصلی در محصولات درجه عالی و درجه یک سرویس‌های چینی زرین ایران

کنترل کیفیت در شرکت چینی زرین یکی از اصول غیرقابل‌اغماض است. اما با همه این موارد، ممکن است بعضی از محصولات چینی ایرادات یا مشکلات کوچکی داشته باشند که در بسیاری از موارد حتی توسط افراد عادی قابل تشخیص نیست. به طور مثال ممکن است یک نقطه بسیار کوچک سیاه در داخل یا زیر یک ظرف وجود داشته باشد، چینی زرین این محصولات را به‌عنوان محصولات درجه یک ارائه می‌کند. محصولات درجه عالی اما کنترل کیفی بسیار خاصی دارد و هیچ‌گونه عیب حداقلی نیز در آنها وجود ندارد و محصول کاملاً بی‌نقص است. در واقع کنترل کیفی محصولات درجه عالی، بالاتر از استانداردهای ملی و استاندارد تخصصی 1164 ظروف چینی است.

تفاوت قیمت در محصولات درجه یک سرویس‌های چینی زرین ایران

مشخص است که این دو محصول با قیمت‌های متفاوتی در بازار به فروش می‌رسند. محصولات درجه عالی که بدون هرگونه عیب یا ایرادی به بازار ارائه می‌شوند، با قیمت بیشتری نسبت به محصولات درجه یک قابل خریداری هستند.

چگونه می‌توان محصولات درجه عالی را از محصولات درجه یک تشخیص داد؟

درگذشته چینی زرین مارک‌های پشت ظروف را علامتی برای تشخیص محصولات درجه عالی از محصولات درجه یک قرار می داد. در نتیجه تفاوت رنگ مارک پشت چینی نشان‌از تفاوت درجه محصول در نظر می گرفتند. اما از ماه آبان سال 1400 شمسی، این شرکت برنامه خود را تغییر داد و مارک پشت ظروف را یکسان نصب کرد. پس در نتیجه توجه کنید که مارک پشت ظروف یک سرویس، دلیلی برای تفاوت درجه‌بندی آنها نیست.

اگر قصد دارید تا یکی از سرویس‌های چینی زرین ایران را خریداری کنید، باید به برچسب‌های موجود بر روی بدنه کارتن سرویس که مشخصات محصول بر روی آن نوشته است توجه کنید. برچسب سبزرنگ که بر روی آن عبارت درجه عالی نوشته باشد، نشان‌ از یک سرویس درجه عالی می باشد و برچسب سفیدی که با عبارت درجه یک ثبت است، نشان‌ از درجه یک محصولات داخل کارتن است. دقت کنید که برچسب گارانتی که خریداری می‌کنید مخدوش نباشد و کارتن را به‌صورت پلمب تحویل بگیرید.

در ادامه مقاله چگونه کیفیت ظروف چینی را تشخیص دهیم؟ را نیز مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا