آموزش طرز تهیه سالاد میوه

سالاد میوه غذایی مخصوص برای کسانی که گوشت نمیخورند

آموزش طرز تهیه سالاد میوه

طرز تهیه:
آموزش طرز تهیه سالاد میوه: برای تهیه سالاد میوه مجلسی ابتدا پوست آناناس را می گیریم و به صورت مکعب های متوسط برش می دهیم و در ظرف مورد نظرمان می ریزیم بعد روی تخته آشپزخانه موز را نیز به صورت مورب حلقه حلقه برش می دهیم و داخل ظرف می ریزیم.
سیب را با پوست یا پوست آن را می گیریم و به شکل مربع های بزرگ خرد می کنیم به مواد می افزاییم و هلو را نیز از وسط نصف می کنیم و هسته آن را بیرون می آوریم و به صورت مربع مربع خرد می کنیم و کلاهک بالا توت فرنگی ها را نیز می گیرم.
و از وسط نصف می کنیم و داخل ظرف می ریزیم و انگور و گیلاس را نیز به مواد اضافه می کنیم و همگی میوه ها را با هم مخلوط می کنیم. اگر تمایل داشتید می توانید کمی شکر نیز به میوه ها اضافه کنید ولی طعم اصلی میوه ها لذت بخش تر است.
می توانیم به این ترکیب مقداری خامه نیز بیفزاییم و با میوه ها مخلوط کنیم. روی سالاد میوه را سلفون می کشیم و به مدت ۱ ساعت در یخچال قرار می دهیم تا خنک شود و نوش جان کنید. اگر در فصلی هستید که گیلاس و هلو و توت فرنگی نیست می توانید از کمپوت آن ها استفاده کنید. در آموزش بعدی طرز تهیه شامی لپه را آموزش خواهیم داد.

سالاد میوه

مواد لازم برای ۴ نفر:
موز ۲ عدد
هلو ۲ عدد
سیب ۱ عدد
آناناس ۱ عدد
انگور ½ پیمانه
گیلاس ½ پیمانه
توت فرنگی ۸ عدد

آموزش طرز تهیه سالاد میوه
طرز تهیه سالاد میوه

پیشنهاد میکنیم سالاد میوه را در ظروف چینی زرین ایران سرو و بدین وسیله پذیرایی لوکس و جذابی داشته و مهمانی زیبایی رقم بزنید.
سرویس پیشنهادی ما برای سرو این غذا: سرویس چینی زرین ۱۲ نفره کامل برایدال سفید (۱۰۲ پارچه)

منبع: پارسی دی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا